Všechny fotopasti se dnes tak jako většina elektroniky vyrabí v ČÍNĚ, proto je třeba být opatrný a zvlášť při nákupu na internetu ! Zdánlivě stejné fotopasti v nepatrně rozdílné ceně se mohu výrazně lišit v kvalitě ! Mnoho nespokojených zákazníků se na nás obrací s žádostí o pomoc.

Zde jě několik jednoduchých rad na co si dát pozor a čeho se vyvarovat.

1. Často narazíte na prodejce a hned na uvodní stránce tvrdí , že je přímý dovozce fotopastí několik let - POZOR NA TO! Má na webu uvedené nějaké reference? Má uvedený seznam prodejců ? Pokud ne - POZOR NA TO! Jedná se na 90%o studenta co si tímto způsobem pouze přivydělává. Prodá pár fotopastí pochybně dovezených do ČR .

2. Zkontrolujte kontakt prodejce. Pokud v kontaktu uvádí pouze své jméno a adresu svého bydliště a navíc NENI PLÁTCE DPH - POZOR NA TO ! na 90% se jedná pouze o studenta co si vytvořil internetový obchod a tímto způsobem si přivydělavá. Můžete se setkat i s tím, že mnohdy takový student zboží prodává zboží v obchůdku někde na malé obci.

3. Pokud prodejce tvrdí, že dodává zboží FIRMÁM a OBCÍM a přitom neni PLÁTCE DPH - POZOR NA TO ! Žádná firma by si nikdy od něj nic nekoupila - neměla by možnost si DPH odečíst.

NAKUPUJTE FOTOPASTI POUZE U PROVEŘENÝCH FIREM S GARANCÍ KVALITY - VYVARUJTE SE NÁKUPU OD SOUKROMÝCH OSOB A NA AUKČNÍCH A INZERTNÍCH SERVERECH !

FOTOPASTI OD NÁS JSOU SE ZÁRUKOU KVALITY !